Esilehekülg » 2011 » august » 22 » Fireside Chat'i 21. osa
5:28:29
Fireside Chat'i 21. osa

Tuletan meelde, et täna öösel vastu homset hommikut toimub raadiosaade nimega Hunger Games Fireside Chat. Tegemist on otsesaatega, mis algab Eesti ajajärgi esmaspäeva öösel vastu teisipäeva ööd kell 04.00 hommikul. Kõik unetud inimesed saavad seda otsesaatena kuulata SIIT, kordussaated on ka samal lingil olemas (veidike all pool). 

Episood nr 21. "Palju õnne, "Pilapasknäär"!"
Mis saates tuleb?

The Hunger Games Examiner'i tegija Sara Gundell, räägib saates meile jalustrabava uudise (uskuge mind - kui te olete Näljamängude fännid, siis te ei taha seda uudist mahamagada!)

Muidugi käsitleme ka filmiga seotud uudiseid: kas filmimine hakkab varsti lõpema? Mida me arvame rahuvalvajate riietusest (nägime natukene nende välimust Gale'i pildilt, kui ta oli lõikuspäeval)? T. Bone Burnett rääkis, et Jennifer Lawrence'i poolt laulud Rue unelaul "ilmub varsti" - mida see tähendada võiks!?

"Pilapasknäär" avalikustati aasta tagasi ja selle tähistamiseks me räägime ülejäänud saate ajal mõningaid teooriaid raamatust, jagame oma lemmik hetki sellest raamatust ja palju muudki! Me anname ka teada, kuidas te saate sel nädalal osa võtta "Pilapasknäär" sünnipäeva tähistamisest (Jah, plaanis on vähemalt üks giveaway!)
Otsesaadet saad kuulata SIIT

Allikas: Picktainment

Kategooria: Muu | Vaadatud: 347 | Autor: Xavvu | Hinnang: 0.0/0
Kommentaare kokku: 0
Ainult sisselogitud KASUTAJAD saavad lisada kommentaare. Loo endale konto, et kommenteerida.
[ Registration | Login ]

KONTAKT

Küsimuste, probleemide või ettepanekute korral saate minuga kontakti aadressil
hg.trilogy@gmail.com

TWITTER

 

KONTROLLI TEADMISI


Soovid oma NÄLJAMÄNGUDE teadmiseid kontrollida? Loe edasi ››

NETISAADE

AVALDA ARVAMUST

Lemmikraamat?
Kokku hääli: 161

KES ON LEHEL?


Praegu sees: 1
Külalised: 1
Kasutajad: 0

LOGI SISSE

OTSI