Esilehekülg » 2011 » august » 31 » "Näljamängude" treileri soovide list
4:50:24
"Näljamängude" treileri soovide list


MTV Hollywood Crush reastas oma top 5 momenti, mida nemad sooviksid näha järgmises "Näljamängude" treileris. Kas Sinu arvamus kattub nende omaga?

1. Lõikuspäev
Tegu pole just kõige põnevust tekitavama ja seksikama hetkega Suzanne Collinsi triloogiast (ja pealegi oleme me juba saanud näha üht lõikuspäeva pilti), ent peab tõdema, et just see sündmus annab tõuke ülejäänud seeriale. Kontekst. Kontekst. Kontekst.

2. Üks kõik milline stseen koos Peetaga
Jennifer Lawrence oli esimese treileri peaosas - ja ta pidigi olema - ning lisaks kuulsime ka Liami häält taustal, ent me pole veel midagi näinud ega kuulnud Josh Hutchersoni poolt mängitud pagaripojast. Ehk näeme mingit stseeni, kus ta töötab isa poes, ise üleni jahune. Või hoopis seda, kui Katniss ravitseb teda areenil. Või äkki isegi tema peopesadel olevaid mürgiseid marju.

3. Effie ja Haymitch Kapitooliumi rongi peal
Selline stseen annaks meile aimu kolmest asjast: me näeksime esimest korda Effie Trinketi roosaid juukseid; me saaksim aimu tema ja Woody Harrelsoni (Haymitchi) vahel olevast keemiast JA näha Panemi säravaid inimesi.

Loe edasi peale pausi!

4. Jaht küllusesarvele
Pole olemas vist paremat viisi tutvustamaks areeni, kui selle veresauna näitamine, mis toimub kohe alguses. (Või siis ainult väike lõik, kuna trailer peab olema vaatamiseks sobilik ka väikestele inimestele) Selle stseeni alguses me näeksime kõiki tribuute enne, kui nad muutuvad ‹‹räpasteks›› - ja enne, kui nad saavad surma.

5. Cinna stiliseerib Katnissi
Ilmselt on liiga palju palutud, kui me sooviksime näha tema "Lõõmava tüdruku" kostüümi, aga ehk näme tema intervjuu kleiti. Me näeme ju niigi palju Katnissi areeni-kostüümi, sooviks midagi uut!
Kategooria: Filmid | Vaadatud: 475 | Autor: Xavvu | Hinnang: 0.0/0
Kommentaare kokku: 0
Ainult sisselogitud KASUTAJAD saavad lisada kommentaare. Loo endale konto, et kommenteerida.
[ Registration | Login ]

KONTAKT

Küsimuste, probleemide või ettepanekute korral saate minuga kontakti aadressil
hg.trilogy@gmail.com

TWITTER

 

KONTROLLI TEADMISI


Soovid oma NÄLJAMÄNGUDE teadmiseid kontrollida? Loe edasi ››

NETISAADE

AVALDA ARVAMUST

Kõige enam oodatud stseen filmis?
Kokku hääli: 143

KES ON LEHEL?


Praegu sees: 1
Külalised: 1
Kasutajad: 0

LOGI SISSE

OTSI