Esilehekülg » 2011 » juuli » 13 » Fännid kohtusid Josh Hutchersoniga!
11:52:49
Fännid kohtusid Josh Hutchersoniga!


Kaks fänni - Flo ja Mary - said tänu suurele juhusele ja vedamisele kokku ei kellegi muuga kui Josh Hutchersoniga. Nimelt oli noormees Ashevilles filmimas "Näljamänge". Siin on fännide kogemus:

Plaan oli lihtne: külastada võimaluse korral võtteplatse, ja võib-olla, tõesti vaid VÕIB-OLLA ka kohata mõnda näitlejat, kes teeb filmis kaasa. Võib öelda, et meil ei läinud kaua aega, et plaan reaalsuseks teha. Mary räägib, et juba alguses oli suur vedamine - kohtuti ei kellegi muuga kui Josh Hutchersoniga isiklikult!

Neiud said võimaluse temaga mõne hetke juttupuhuda, loomulikult saadi ka autogrammid, ent paraku Joshil poldud lubatud teha fännidega pilte. Arvatavasti see oli nii, kuna võttetiim proovib võimalikult kaua saladuskatte all hoida seda "liiva-karva blondi" juuksepahmakat, näiteks nii kaua, kuni ilmuvad esimesed ametlikud pildid temast Peeta Mellarkina. Ja millal need pildid võiksid ilmuda? Josh ütles Maryle ja Flole, et nad (Josh ja teised näitlejad) teevad Entertainment Weekly'i jaoks seeria, kus näidatakse "Näljamängude" meesosatäitjate tegelasi! Paraku pole veel täpsemalt teada, millal seda tehakse.


Autogramm

Tüdrukud uurisid noormehelt, kuidas filmimine edneb ja Josh ütles, et tema arvates saab film olema suurepärane ja võtetel on väga lõbus olnud, kuigi võttepäevad on vägagi pikad. Varasemast ajas me teame, et Levin Rambin (mängib Glimmerit), on Twitterisse postitanud, et tema veetis ühel reedel lausa 18 tundi võtetel, seega arvatavasti võisid nad ka koos võtetel olla. Äkki tehti võtteid kus olid Peeta ja karjääritribuudid? See on kõigest meie oletus, kuid tundub, et kõik need faktid klapiks omavahel. Josh mainis veel, et ka Jennifer oli tol päeval võtetel.

Allikas & autorgamm: DWTC
1. pilt @tumblr
Kategooria: Muu | Vaadatud: 402 | Autor: Xavvu | Hinnang: 0.0/0
Kommentaare kokku: 0
Ainult sisselogitud KASUTAJAD saavad lisada kommentaare. Loo endale konto, et kommenteerida.
[ Registration | Login ]

KONTAKT

Küsimuste, probleemide või ettepanekute korral saate minuga kontakti aadressil
hg.trilogy@gmail.com

TWITTER

 

KONTROLLI TEADMISI


Soovid oma NÄLJAMÄNGUDE teadmiseid kontrollida? Loe edasi ››

NETISAADE

AVALDA ARVAMUST

Kõige enam oodatud stseen filmis?
Kokku hääli: 143

KES ON LEHEL?


Praegu sees: 1
Külalised: 1
Kasutajad: 0

LOGI SISSE

OTSI