Esilehekülg » 2012 » aprill » 13 » "Näljamängude" režissöör Gary Ross oodatud järge ei lavasta!
5:12:30
"Näljamängude" režissöör Gary Ross oodatud järge ei lavasta!


Ülemaailmselt üliedukaks osutunud "Näljamängud" filmilindile talletanud lavastaja Gary Ross on öelnud nüüdseks oma lõpliku sõna - triloogia teise osa "Lahvatab leek" filmiversiooni lavastajatoolil ta enam istet ei võta. Põhjuseks ülitihe graafik, mis on tingitud juba eelnevalt stuudio poolt paika pandud linastuskuupäevast. Nimelt on juba praegu teada, et "Lahvatab leek" jõuab maksku mis maksab kinoekraanidele 2013. aasta 22. novembril.

"Stsenaristi ja režissöörina ei ole mul eelnevalt paikapandud ülitiheda tootmisgfraafiku tõttu lihtsalt piisavalt palju aega, et filmimiseks ette valmistuda," lausus mees teisipäeval väljastatud pressiteates.

Vastupidiselt filmis kaasa löönud näitlejatele ei olnud Oscari nominendist tunnustatud stsenaristil ja lavastajal stuudioga LionsGate siduvat lepingut, mis hõlmanuks kõiki kolme filmi. Ross lisas ka, et ta oleks väga soovinud ka järge lavastada ning veel "Näljamängude" esilinastusel lausus mees, et ta tegeleb teise filmi tootmisprotsessiga seoses veel mõne detailiga. Nüüdseks saidki ilmselt need detailid otsustavaks...

Stuudiol on tuli takus, sest efektiderohke linaloo järgmise aasta novembrikuu esilinastuskuupäev tähendab võtete algust hiljemalt septembris. See omakorda jätaks aga äärmiselt vähe aega nii stsenaariumi lihvimiseks, kui ka võttepaikade otsimiseks ning ettevalmistamiseks. Võtetega tuleb suures osas ühele poole saada käesoleva aasta lõpuks, sest peaosaline Jennifer Lawrence alustab juba jaanuaris järjekordse "X-meeste" filmi võtetega. 

Lionsgate'i bossidel on nende sõnul äärmiselt kahju, et Gary Ross ei leidnud võimalust filmi järge lavastada ning jäävad lootma edukale koostööle tulevikus. Ühesõnaga tavapärane pressiteate tsitaat stuudio esindajatelt nagu oodata oligi. 

Film on napi kolme nädalaga ainuüksi Ameerika Ühendriikide kinokassadesse kogunud juba üle 300 miljoni dollari. Ülemaailmselt läheneb filmi kogukassa juba poolele miljardile dollarile. Pole paha saavutus, kui arvestada, et linaloo eelarveks oli tänapäeva mõistes tagasihoidlikud 80 miljonit dollarit.

Praegusel hetkel on filmi "Lahvatab leek" stsenaariumiga ametis igati mainekas oma ala tippspetsialist - "Rentslimiljonäri" käsikirja eest Oscariga pärjatud stsenarist Simon Beaufoy.

Allikas: Forum Cinemas
Kategooria: Filmid | Vaadatud: 10300 | Autor: Xavvu | Hinnang: 0.0/0
Kommentaare kokku: 5
0
5 комплексное обслуживание инженерных систем  
Насосы центробежные импеллерные роторные лепестковые поршневые кулачковые http://izhkwest.ru/wp-content/uploads/2013/09/practice-150x139.jpg

0
4 kkkk  
8. okt alates on Apollos müügil DVD

0
3 duvsjnlnp  
efmbtxewegwkoar

<a href=""></a>flkpwkgtukazhjz

0
2 izemftzdt  
sgijqgotbzjhygv

<a href=""></a>vhjjbjehshtuynx

0
1 zcwuzeddo  
etmojdehqfakxtz

<a href=""></a>ulfbiisedpqjzdp

Ainult sisselogitud KASUTAJAD saavad lisada kommentaare. Loo endale konto, et kommenteerida.
[ Registration | Login ]

KONTAKT

Küsimuste, probleemide või ettepanekute korral saate minuga kontakti aadressil
hg.trilogy@gmail.com

TWITTER

 

KONTROLLI TEADMISI


Soovid oma NÄLJAMÄNGUDE teadmiseid kontrollida? Loe edasi ››

NETISAADE

AVALDA ARVAMUST

Lemmiktegelased?
Kokku hääli: 350

KES ON LEHEL?


Praegu sees: 1
Külalised: 1
Kasutajad: 0

LOGI SISSE

OTSI