Main » 2012 » aprill » 13


Ülemaailmselt üliedukaks osutunud "Näljamängud" filmilindile talletanud lavastaja Gary Ross on öelnud nüüdseks oma lõpliku sõna - triloogia teise osa "Lahvatab leek" filmiversiooni lavastajatoolil ta enam istet ei võta. Põhjuseks ülitihe graafik, mis on tingitud juba eelnevalt stuudio poolt paika pandud linastuskuupäevast. Nimelt on juba praegu teada, et "Lahvatab leek" jõuab maksku mis maksab kinoekraanidele 2013. aasta 22. novembril.

"Stsenaristi ja režissöörina ei ole mul eelnevalt paikapandud ülitiheda tootmisgfraafiku tõttu lihtsalt piisavalt palju aega, et filmimiseks ette valmistuda," lausus mees teisipäeval väljastatud pressiteates.

Vastupidiselt filmis kaasa löönud näitlejatele ei olnud Oscari nominendist tunnustatud stsenaristil ja lavastajal stuudioga LionsGate siduvat lepingut, mis hõlmanuks kõiki kolme filmi. Ross lisas ka, et ta oleks väga soovinud ka järge lavastada ning veel "Näljamängude" esilinastusel lausus mees, et ta tegeleb teise filmi tootmisprotsessiga seoses veel mõne detailiga. Nüüdseks saidki ilmselt need detailid otsustavaks...

Stuudiol on tuli takus, sest efektiderohke linaloo järgmise aasta novembrikuu esilinastuskuupäev tähendab võtete algust hiljemalt septembris. See omakorda jätaks aga äärmiselt vähe aega nii stsenaariumi lihvimiseks, kui ka võttepaikade otsimiseks ning ettevalmistamiseks. Võtetega tuleb suures osas ühele poole saada käesoleva aasta lõpuks, sest peaosaline Jennifer Lawrence alustab ... Loe edasi »
Kategooria: Filmid | Autor: Xavvu | Postitatud: 13.04.12 | Kommentaare (5)

KONTAKT

Küsimuste, probleemide või ettepanekute korral saate minuga kontakti aadressil
hg.trilogy@gmail.com

TWITTER

 

KONTROLLI TEADMISI


Soovid oma NÄLJAMÄNGUDE teadmiseid kontrollida? Loe edasi ››

NETISAADE

AVALDA ARVAMUST

Kõige enam oodatud stseen filmis?
Kokku hääli: 148

KES ON LEHEL?


Praegu sees: 1
Külalised: 1
Kasutajad: 0

LOGI SISSE

OTSI