Main » 2012 » jaanuar » 05


Täna anti teada, et Näljamängude põhikolmik - Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth - viibivad People's Choice Awards'il! 

Vaata kes veel on kohale kutsutud Twitterist @Peopleschoice

Auhinnagaala leiab aset 11. jaanuaril.


Kategooria: Üritused | Autor: Xavvu | Postitatud: 04.01.12 | Kommentaare (0)



Käesoleval aastal hakatakse otsima näitlejaid Näljamängude triloogia teise filmi - Lahvatava leegi jaoks. Kõige enam pakub kõneainet ilmselt Finnick Odairi roll. Olen varem kirjutanud potensiaalsetest näitlejatest, kes võiksid selle rolli omale saada (loe SIIN). 

Päevakorda on aga tõusnud uus näitleja, kes võib ka olla sobiv - Erik Odom.

Erikut saab näha sellel sügisel filmis Koidukuma II osa, kus ta mängib vampiir Peterit. 

Nagu ikka jagunevad fännid kahte leeri: ühed need, kes ütlevad konkreetse "ei", kuna tegu pole piisavalt kogenenud näitlejaga ja ka välimus ei vasta Finnicki kirjeldusele. Teised aga ütlevad, et just nii nad seda tegelaskuju ettekujutasidki ja tegu olevat siiski hea näitlega ja hea suhtlejaga...

Tõsi on, et sellest näiteljast on vähe kuulda olnud, ent mida arvate teie? Kas see näitleja võiks olla kõigi poolt armastatud tegelaskuju Finnick Odair - noormees, kes on kõige ilusam, põnevam ja paljude poolt ihaldatud? 

Lionsgate'i tiimil saab olema raske langetada valikut, kes selle rolli omale lõpuks saab, sest tundub, et peaaegu igal fännil on oma ideaalne Finnick peas väljakujunenud...
Kategooria: Filmid | Autor: Xavvu | Postitatud: 04.01.12 | Kommentaare (0)



MTV kodulehel toimub hääletus, kus soovitakse teada, millist filmi oodatakse aastal 2012 kõige enam. Nimekiri, mille hulgast oma soosik valida, on väga pikk, ent vaatamata sellele tundub, et põhikonkurents käib vaid kahe-kolme filmi vahel. Nendeks on Koidukuma II osa, Näljamängud ja neile järgneb film Lumivalgeke ja jahimees. Esimene hääletusvoor lõpeb pühapäeval (8. jaanuaril). 

Anna oma hääl SIIN.

Kategooria: Muu | Autor: Xavvu | Postitatud: 04.01.12 | Kommentaare (0)

KONTAKT

Küsimuste, probleemide või ettepanekute korral saate minuga kontakti aadressil
hg.trilogy@gmail.com

TWITTER

 

KONTROLLI TEADMISI


Soovid oma NÄLJAMÄNGUDE teadmiseid kontrollida? Loe edasi ››

NETISAADE

AVALDA ARVAMUST

Lemmikraamat?
Kokku hääli: 165

KES ON LEHEL?


Praegu sees: 1
Külalised: 1
Kasutajad: 0

LOGI SISSE

OTSI